HP AiO EliteStudio 8 G1i A55S6ET 27" (2560 x 1440) / Intel Core Ultra 5 235 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Graphics
Opis
Wydajność, na którą możesz liczyć
Komputer HP EliteStudio 8 G1i All-in-One to komputer typu wszystko w jednym dedykowany do pracy w rozbudowanych środowiskach organizacyjnych, a także w małych firmach. Ten komputer jest wyposażony w najnowszy procesor Intel i chroniony przez zawsze dostępne zabezpieczenia, którym można zaufać.Elastyczność i bezpieczeństwo
HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.Uzyskaj najwyższą jakość łączności nawet w gęstych środowiskach bezprzewodowych, dzięki szybkiemu i niezawodnemu połączeniu Wi-Fi 7 o gigabitowej szybkości oraz kombinacji Bluetooth®.
Krótszy czas przestojów z gwarancją OnSite - technik przyjeżdza w miejsce użytkowania i naprawia sprzęt u Ciebie na miejscu. Rozwiązanie to przyspiesza tworzenie obrazów i upraszcza rutynowe zarządzanie aktualizacjami sprzętu, systemu BIOS, zabezpieczeń i oprogramowania.


Świetna stylistyka
HP EliteStudio 8 G1i AiO z pewnością nie oszpeci biura – czarno-srebrna kolorystyka, kanciasta podstawa oraz proste kształty powinny zgrać się z każdym wnętrzem. Nie przesadzono też z ozdobami, bo powierzchnie są jednolite, a logo na froncie jest niewielkie i nie rzuca się w oczy.Dostosowuje się do Twoich potrzeb
HP EliteStudio 8 G1i AiO został zaprojektowany tak, aby był wszechstronny i bezpieczny. Oprócz tego, że masz możliwość rozbudowania pamięci masowej w prosty sposób, masz również dostęp do wysuwanej kamery internetowej, którą można otwierać i zamykać w razie potrzeby.Spokojny ale wydajny
Realizuj codzienne zadania dzięki funkcjom, które pomogą spełnić potrzeby Twojej firmy. Najnowsze procesory Intel®, pamięci RAM i pamięci masowe pozwalają dopasować komputer do potrzeb użytkownika. Zachowaj wydajność dzięki wszechstronnemu komputerowi z wbudowanymi funkcjami współpracy, zarządzania i zabezpieczeń. Konstrukcja AiO umożliwia efektywne wykorzystanie miejsca pracy, a łatwość instalacji i możliwość wykorzystania jako samodzielny monitor sprawiają, że jest to mądra inwestycja.Lepsze wideo-konferencje i praca zdalna
Rozbudowane inteligentne funkcje tego urządzenia AiO pomagają zredukować niepożądane zakłócenia w tle i dostosować się do oświetlenia otoczenia, co pomaga Tobie i Twojemu zespołowi jak najlepiej się komunikować. Wszystko dzięki świetnej kamerze typu pull-up o rozdzielczości obrazu aż 5MP!
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 235 |
| Ilość rdzeni procesora | 14 |
| Układ NPU | 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core™ Ultra 5 235 (maks. 5,0 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 24 MB L3 pamięci podręcznej, 14 rdzeni, 14 wątków) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 SO-DIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 27" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Powłoka matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 72% NTSC |
| Kamera | Kamera 5 MP |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 27" diagonal, QHD (2560 x 1440), IPS, anti-glare, 300 nits, 72% NTSC |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Slot M.2 Card - 2280 | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 2 |
| Port USB 3.x | 4 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Dodatkowe informacje o portach | Spód: 1 port USB-A o przepustowości 10 Gb/s; 1 uniwersalne gniazdo audio 3,5 mm; 1 port USB-C® o przepustowości 20 Gb/s; Z tyłu: 1 port USB-A o przepustowości 10 Gb/s; 1 wyjście HDMI 2.1; 1 port RJ-45; 1 złącze DisplayPort™ 2.1; 1 port Thunderbolt™ 4 ze z |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.4 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | All-in-One (AiO) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | ABS |
| Wymiary (cm) | 61,3 × 37,2 × 5,3 cm |
| Waga (kg) | 7,8 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 280 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie HP Noise Cancellation, HP Support Assistant, HP JumpStarts, HP Privacy Settings, HP Desktop Support Utilities, HP Setup Integrated OOBE, Oprogramowanie Xerox® DocuShare® 30-dniowa wersja próbna |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Podstawa z regulacją wysokości |
| Zastosowane technologie | HP Secure Erase, HP Sure Click, HP Sure Sense, HP Sure Recover, Wbudowany układ zabezpieczający Trusted Platform Module TPM 2.0, HP Sure Start Gen6, HP Sure Admin, HP BIOSphere Gen6, HP Client Security Manager Gen7, HP Tamper Lock, HP Sure Run Gen5 |
| Certyfikaty | Certyfikat EPEAT, Certyfikat ENERGY STAR |
| W zestawie | Klawiatura przewodowa HP 125 + Mysz przewodowa HP 125 |
| Pełna nazwa | HP AiO EliteStudio 8 G1i A55S6ET 27" (2560 x 1440) / Intel Core Ultra 5 235 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










