HP EliteBook 665 G11 A38DDET 16 (1920 x 1200) / AMD Ryzen 7 7735U / 16GB 4800MHz / 512GB SSD NVMe PCIe / AMD Radeon / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Radeon
Opis

Aluminiowy laptop biurowy
Wykonany z szlachetnego aluminium, cienki i lekki, o najwyższej wydajności, bezpieczeństwie i trwałości dla profesjonalistów w rozwijających się firmach, którzy przenoszą się z biurka do sali konferencyjnej do domu. To właśnie 16-calowy EliteBook 665 G11 - zaawansowany laptop segemntu premium. Ten wytrzymały laptop otrzymał "militarny" certyfikat MIL-STD 810H, który kwalifikuje sprzęt do użytku w amreykańskiej armi.Łatwiejsze zarządzanie IT w Twojej firmie
Modele wyposażone w procesory z technologią vPro umożliwiają szerokie wsparcie sprzętowe dla zdalnego zarządzania komputerami z uwzględnieniem zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Od Inwentaryzacji i administracji po szybką diagnostykę i naprawy wykonywane na odległość. Intel vPro jest kuszącą propozycją tam, gdzie liczy się niezawodność sprzętu i minimalizacja przestojów w pracy.Długa praca na baterii
EliteBook G11 czerpie energię z akumulatora 56 Wh, a ten wystarczy nawet na 11 godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. laptop wspiera funkcje szybkiego ładownia, akumulator można naładować do 50% w 30 minut za pomocą dołączonej ładowarki lub poprzez port USB Type-C.HP i Windows 11 chronią Twoje dane
Unikaj potencjalnych przestojów spowodowanych przez ataki hakerskie lub wirusy z HP Sure Start - najlepszym na Świecie samonaprawiającym się BIOS, który uruchamia się ponownie z bezpieczną kopią BIOS-u, jeśli wykryto atak. HP Sure RecoverGen5 masz moc, aby przywrócić system operacyjny z dowolnego miejsca bez fizycznego udziału pracowników działu IT. W systemie Windows 11 sprzęt i oprogramowanie zabezpieczające współpracują ze sobą, aby pomóc chronić dane użytkowników i ich urządzenia.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP EliteBook 665 G11, wyposażon jest w procesor AMD Ryzen i zintegrowaną kartę graficzną z serii Radeon pozwalającą na łatwą pracę z wymagającymi aplikacjami. Połączenie rozwiązań HP Sure Sense, z czytnikiem linii papilarnych, modułem szyfrującym dane (TPM 2.0) oraz czytnikiem kart inteligentnych (smartcard) chroni Twój komputer przed nowymi zagrożeniami i przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.Najnowsze porty
Wyposażony w dwa ultra-szybkie porty USB4 (odpowiednik Thunderbolt 4), dwa porty USB 3.2 typu A (z których jeden jest zawsze włączony), jeden port HDMI 2.1, gniazdo Ethernet RJ45 i gniazdo audio combo 3,5 mm. Dla tych, którzy chcą mieć łączność LTE, dostępne jest opcjonalne gniazdo kart nano-SIM. Wszystkie modele obsługują najszybsze Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 7735U |
| Więcej informacji o procesorze | AMD Ryzen 7 7735U / 2.7 GHz, do 4.75 GHz / 16 MB Pamięć podręczna |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 4800MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon 680M Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2 x USB4 (Thunderbolt 4,DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) | USB 3.2 Gen 1 | HDMI 2.1 | Słuchawki/mikrofon combo jack | USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) | LAN (RJ-45) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 13h |
| Pojemność baterii (Wh) | 56 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Materiał wykonania obudowy | aluminium |
| Wymiary (cm) | 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (przód) / 1,7 cm (tył) |
| Waga (kg) | 1,74 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | dwa mikrofony z redukcją szumów, Poly Studio Audio, kamera z przesłoną |
| Zastosowane technologie | HP Sure Start Gen7, HP Sure Recover Gen5, HP Secure Erase, HP Wolf Security Console, Windows Hello, HP Sure Run Gen5, HP Sure Click, HP Sure Sense, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified; EPEAT® Gold registered, MIL-STD-810H, TCO Certified |
| Pełna nazwa | HP EliteBook 665 G11 A38DDET 16 (1920 x 1200) / AMD Ryzen 7 7735U / 16GB 4800MHz / 512GB SSD NVMe PCIe / AMD Radeon / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










