HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Monitor HP 37,5 WQHD+ Thunderbolt 4 pozwala Ci osiągać jeszcze więcej, dzięki zachwycającym kolorom wyświetlanym na zaawansowanym, ultraszerokim, zakrzywionym monitorze, zapewniającym bezproblemową wydajność.
towar niedostępny
Opis
Idealne rozwiązanie do wszystkiego, co wymaga doskonałości
Doskonałość ma postać łagodnie zakrzywionego wyświetlacza. Monitor HP 37,5 WQHD+ Thunderbolt 4 pozwala Ci osiągać jeszcze więcej, dzięki zachwycającym kolorom wyświetlanym na zaawansowanym, ultraszerokim, zakrzywionym monitorze, zapewniającym bezproblemową wydajność.
Zgodność z Twoją wizją
Zadbaj o swoją kreatywną wizję, dzięki wykorzystaniu fabrycznie skalibrowanego odwzorowania kolorów na wyświetlaczu klasy DreamColor. Ten panoramiczny ekran zapewnia żywe kolory i bogaty kontrast dzięki IPS Black, HDR 400, wyświetlaniu 98% przestrzeni barw P3 i wielu innym funkcjom.
Rozwiązanie stworzone z myślą o idealnym dopasowaniu
Zadbaj o komfort użytkowania i znajdź idealną pozycję dla ekranu, jaką zapewnia możliwość regulacji w czterech płaszczyznach oraz Podręcznik ergonomicznej konfiguracji. Dbaj o swoje oczy o każdej porze dnia, dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność monitora.
Niewiarygodna wydajność
Popraw jakość swojej pracy, dzięki niezakłóconej wydajności. Wyświetlacz z superszybkim portem Thunderbolt 4 zapewnia wideo w najwyższej rozdzielczości, szybkie przesyłanie danych oraz ładowanie wielu urządzeń o mocy do 100 W. Ciesz się mocą i wszechstronnością podczas bezproblemowej realizacji różnych zadań.
Materiały, które mają znaczenie dla środowiska
Ten wydajny pod względem zużycia energii monitor stanowi znakomity wybór, zapewniający lepsze odwzorowanie kolorów, i został wykonany przy użyciu 90% tworzyw sztucznych z recyklingu. Natomiast dzięki opakowaniu, którego materiał w 100% pochodzi ze zrównoważonych źródeł, zyskujesz pewność, że Twój monitor ma dobry wpływ na całą planetę.
Poly Studio Audio z DTS Virtual:X
Zanurz się w bogatym, dynamicznym dźwięku zapewnianym przez 4 głośniki Poly Studio idealne w przypadku spotkań, odtwarzania muzyki i do innych zastosowań. Dzięki technologii DTS Virtual:X dźwięk wydaje się Cię otaczać, zapewniając pochłaniające doświadczenia w dowolnym pomieszczeniu.
Ultraszeroki wyświetlacz WQHD+
Popraw swoją wydajność dzięki zastosowaniu ultraszerokiego, zakrzywionego monitora 37,5 o rozdzielczości 3840 × 1600 WQHD+ zobacz każdy szczegół projektu na jednym, szerokim ekranie.
Technologia IPS Black
Zadbaj o żywe wizualizacje widoczne pod dowolnym kątem, dzięki realistycznym kolorom, wyższej jakości odcieniom oraz podświetleniom zapewnianym przez IPS Black. Ciesz się niezwykłym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 2000:1 dwukrotnie większym niż w przypadku tradycyjnych wyświetlaczy IPS a także ultraszerokimi kątami wyświetlania.
Wyjątkowe odwzorowanie kolorów
W przypadku projektów, dla których kolory mają krytyczne znaczenie, możesz zaufać temu certyfikowanemu przez Pantone wyświetlaczowi, charakteryzującemu się wyjątkową dokładnością, osiąganą poprzez fabryczną kalibrację kolorów, gwarantując praktycznie brak możliwości dostrzeżenia jakichkolwiek różnic w kolorach.
HDR i szeroka paleta barw
Ciesz się realistycznym obrazem dzięki monitorowi, który zapewnia wyświetlanie 98% przestrzeni barw P3, 100% sRGB oraz VESA DisplayHDR 400 oraz gwarantuje szeroką gamę olśniewających kolorów oraz głębsze odcienie, które sprawiają, że barwy wyglądają tak, jak na żywo.
HP User Color Recalibration
Dla profesjonalistów, którzy wymagają dokładnych i spójnych kolorów w najwyższej jakości. Funkcja ta pozwala na ponowną kalibrację wyświetlacza, dzięki czemu kolory są dokładnie odwzorowane przez cały okres użytkowania.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 37.5'' |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Jasność | 400 nits |
| Rozdzielczość | 3840 x 1600 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 2300 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB-A | 5 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.23 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 4, 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x RJ-45 LAN, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 367 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 880 mm |
| Głębokość z podstawą | 267 mm |
| Wysokość z podstawą | 581 mm |
| Wysokość | 397 mm |
| Szerokość | 894 mm |
| Głębokość | 108 mm |
| Waga z podstawą | 12.25 kg |
| Certyfikaty | TUV, KC, KCC, EAC, FCC, BSMI, CB, CE, PSB |
| Pobór mocy | 75 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 8K167AA#ABB |
| EAN | 0197497776584 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor Pro seria 7 37.5 cala WQHD+ Thunderbolt 4 - 738pu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











