Komputer Dell Optiplex 7020 MFF PLUS N005O7020MFFPEMEA_VP / Intel Core i5-14500 / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / UHD Graphics 770 / W11Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





towar niedostępny
Opis

Wzmacniacz produktywności
Lepsza praca na co dzień - komputery stacjonarne OptiPlex 7000 MFF, dostępne z procesorami czternastej generacji, ułatwiają wykonywanie wielu zadań bez opóźnień. Wydajna pamięć, dzięki obsłudze nawet 64 GB pamięci DDR5 4800 MHz możesz wykonywać najtrudniejsze zadania. Szersza gama możliwości: karta graficzna zintegrowana z procesorem Intel® dwunastej generacji obsługuje nawet 4 niezależne wyświetlacze.Wiele możliwości
Opcjonalne możliwości rozbudowy: Wykorzystaj rzeczywistość wirtualną - komputer OptiPlex 7000 MFF obsługuje rzeczywistość wirtualną, więc możesz zanurzyć się w zupełnie nowych wrażeniach, które przekraczają granice wyobraźni. Osiągaj więcej - zintegrowana karta graficzna komputera OptiPlex 7000 obsługuje maksymalnie cztery wyświetlacze, więc możesz uzyskiwać lepsze rezultaty każdego dnia.

Elastyczność i wydajność
Ciągła gotowość: nowoczesny tryb gotowości w systemie Windows 11 zapewnia stałą łączność oraz możliwość natychmiastowego włączania i wyłączania komputera.Do wszystkich zadań: procesory Intel® Core czternastej generacji z nową technologią Hybrid Core odznaczają się wydajnością odpowiednią do obsługi bardziej złożonych zadań.
Ulepszona obsługa technologii VR: komputery OptiPlex 7000 MFF zapewniają lepszą jakość obrazu i bardziej realistyczne wrażenia.
Komunikacja właśnie stała się o wiele przyjemniejsza
Szybki dostęp: nowe Wi-Fi 6E zapewnia większą przepustowość i lepszą wydajność, jednocześnie zabezpieczając Twoją inwestycję IT na przyszłość. Funkcja ExpressConnect: optymalizuje połączenia konferencyjne i komunikację, dzięki czemu możesz pracować lepiej z dowolnego miejsca.Współpraca bez zakłóceń: funkcja Intelligent Audio optymalizuje jakość dźwięku i zmniejsza hałas w tle dzięki automatycznemu dostrajaniu i inteligentnej redukcji szumów, więc Ty i rozmówcy będziecie się dobrze słyszeć.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-14500 (14th) |
| Ilość rdzeni procesora | 14 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core i5 (14th Gen) i5-14500 / 2.6 GHz (, do 5 GHz, (14-rdzeniowy) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 SO-DIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel UHD Graphics 770 |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Slot M.2 Card - 2280 | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x | 4 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 3 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 Gigabit Ethernet |
| Dodatkowe informacje o portach | 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu), 1 x wyjście/wejście liniowe audio (1 przód) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6E |
| Bluetooth | tak |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Wymiary (cm) | 3,6 cm x 17,8 cm x 18,2 cm |
| Waga (kg) | 1,24 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 130 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy, osłona kabla z blokadą |
| Zastosowane technologie | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Certyfikaty | EPEAT Gold |
| W zestawie | Klawiatura Dell KB216 + Mysz optyczna Dell MS116 USB |
| Pełna nazwa | Komputer Dell Optiplex 7020 MFF PLUS N005O7020MFFPEMEA_VP / Intel Core i5-14500 / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / UHD Graphics 770 / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











