Komputer Dell Pro Tower BTO110_QCT1250_EMEA / Intel Core Ultra 7 265 / 8GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11Pro
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

Graphics
Opis

Wzmacniacz produktywności
Uwolnij moc i wydajność, z łatwością wykonuj zadania wymagające wysokiej wydajności. Zwiększ produktywność wspomaganą przez SI dzięki procesorom klasy nawet Intel® Core™ Ultra do komputerów stacjonarnych (Seria 2). Uzyskaj wyjątkowe połączenie wydajności, łączności i szybkości z procesorem Intel® Core™ Ultra, który umożliwia szybkie i niezawodne uruchamianie, tworzenie i łączenie.Dell Pro Tower i bezpieczeństwo
Zachowaj spokój dzięki komputerowi, który spełnia standardy MIL-STD 810H i przeszedł szereg rygorystycznych testów. Zmniejsz liczbę cząstek lotnych za pomocą opcjonalnego filtra przeciwpyłowego, który pomaga przedłużyć żywotność komputera.Dell Pro Tower to wydajne systemy zaprojektowane z myślą o maksymalizacji produktywności. Oba z nich zapewniają wyjątkową wydajność, ale Dell Pro Tower Plus ma większą ilość pamięci i rozbudowane możliwości, a także zaawansowane opcje kart graficznych, takie jak NVIDIA GeForce RTX™. Dostępne są również modele z funkcjami SI z procesorami Intel® Core™ Ultra. Sprawdź, która opcja jest najlepsza dla Ciebie.


Dell Pro Tower - bogactwo portów
Gotowość do modernizacji w przyszłości. Łatwa rozbudowa jest możliwa dzięki obudowie dającej szybki dostęp do wewnętrznych komponentów bez użycia narzędzi i nawet 3 gniazdom PCIe. Jeszcze więcej możliwości połączeń - opcje obejmują porty DP i HDMI obsługujące rozdzielczość do 8K dla poprawy jakości wideo, porty USB-C/-A i technologię Wi-Fi 7.Dell Pro Tower w biznesie
Idealne do realizacji wymagających projektów, z możliwością wyboru procesorów Intel® Core™, w tym serii i7 w najlepszej konfiguracji, lub lepszych procesorów Intel® Core™ Ultra, w tym Ultra 7 w najlepszej konfiguracji, aby zwiększyć produktywność dzięki sztucznej inteligencji. Komputery są wyposażone w maksymalnie 64 GB pamięci DDR5 o szybkości 6400 MT/s, jedno gniazdo dysku SSD M.2 (z możliwością rozbudowy do dwóch za pomocą karty Zoom), trzy gniazda PCIe do rozbudowy oraz natywne złącza DisplayPort 1.4 i HDMI 2.1.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265 |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Układ NPU | tak - 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 7 265 (maks. 5,3 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 30 MB L3 pamięci podręcznej, 20 rdzeni, 20 wątków) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Napęd optyczny (wbudowany) | DVD-RW |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) |
| Wnęki 5,25 cala | 1 (całkowity) / 0 (wolnych) x zewnętrzny 5,25" Slim Line |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolnych) x PCIe 4.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x1 | 2 (całkowity) / 2 (wolne) x PCIe 4.0 x1 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 1 (całkowity) / 0 (wolnych) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 4 |
| Port USB 3.x | 3 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | metal |
| Wymiary (cm) | 32,43 × 29,3 × 15,4 cm |
| Waga (kg) | 5,44 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 180 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | TPM 2.0 |
| Zastosowane technologie | BIOS Guard (tylko procesory Core), Boot Guard Data Guard (tylko vPro), Dell Data Protection — Endpoint Security Suite (DDP|ESS), Dell Data Protection — Endpoint Security Suite Enterprise (DDP|ESS-E) Dell Data Protection — SW Encryption (DDPE) Dell SafeGua |
| Certyfikaty | EnergyStar, CECP; TCO Certified configurations available; SEPA; Taiwan Green Mark; Japan PC Green Label; FEMP; EPEAT® Gold |
| W zestawie | Mysz i klawiatura USB Dell KB216 |
| Pełna nazwa | Komputer Dell Pro Tower BTO110_QCT1250_EMEA / Intel Core Ultra 7 265 / 8GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










