Laptop Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQ0005PB 16'' 1920x1200 100% sRGB / Intel Core Ultra 7 255HX / 32GB / 1TB NVMe / NVIDIA® RTX PRO 2000 / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Opis

Przenośna stacja robocza ThinkPad P16 Gen 3
Wydajna mobilna stacja robocza i mobilny komputer stacjonarny w jednym. Intel vPro® z procesorami Intel® Core Ultra serii HX.Obsługa oddzielnych kart graficznych NVIDIA® RTX™PRO i Intel® Graphics, superszybka pamięć i pamięć masowa oraz doskonałe opcje Wi-Fi7. Wybór oszałamiających wyświetlaczy, w tym ekranów dotykowych OLED, legendarna niezawodność MIL-SPEC, certyfikat ISV, zabezpieczenia ThinkShield. Wykonany z komponentów pochodzących z recyklingu, opakowanie bez plastiku.
Laptop wydajny i nowoczesny
ThinkPad P16 Gen 3 (16″ Intel) ma podświetlaną, odporną na zalanie klawiaturę z pełną klawiaturą numeryczną, dzięki czemu pisanie i wbijanie liczb z dowolnego miejsca jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Jest również wyposażony w Dolby Atmos® i Dolby Voice®, zapewniając doskonały dźwięk. Dla dodatkowej precyzji, dostępna jest opcja ekranu dotykowego OLED, z dużym współczynnikiem proporcji oferującym więcej ekranu za złotówkę i obsługą rysika (sprzedawana oddzielnie). A dzięki opcjonalnej hybrydowej kamerze na podczerwień FHD, funkcja wykrywania obecności człowieka ostrzeże Cię przed potencjalnymi osobami surfującymi po ramieniu.Wszystko, czego potrzebujesz
Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 (16″ Intel) to potężna mobilna stacja robocza i komputer stacjonarny w jednym. Napędzany najnowszą technologią Intel vPro® z procesorami Intel® Core™ HX 13. generacji, może pochwalić się unikalną płytą główną obsługującą dyskretną grafikę NVIDIA® RTX™ PRO i Intel® Graphics. Co więcej, posiada podwójną komorę parową dla zaawansowanego chłodzenia, a także tryb Ultra Performance, który umożliwia wykonywanie najbardziej wymagających zadań.


Całkowicie nowy Design
Obudowa laptopa wykonana jest z szlachetnego aluminium. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłem, najbardziej zaskakujący był branding ThinkPad. Rob Herman, wiceprezes ds. stacji roboczych i Jednostka biznesowa AI klienta, Lenovo. „Podwyższony wygląd zewnętrzny nowego ThinkPada P16 lepiej współgra z ekstremalną mocą, którą można znaleźć w jego wnętrzu, tworząc kompletny pakiet — dostarczając technologię i wyrafinowanie, aby poradzić sobie nawet z najbardziej intensywnymi obliczeniami, czy to w domu, w podróży, czy w biurze. ”Konfigurowalny, trwały i niezawodny
Dzięki maksymalnie 192 GB błyskawicznie szybkiej pamięci RAM DDR5 i nawet dwoma dyskami pamięci masowej PCIe Gen5 NMVe nowej generacji, ThinkPad P16 G3 można skonfigurować tak, aby dokładnie spełniał Twoje potrzeby. Korzysta ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić równowagę między niezawodnością i trwałością. Zmierzony zgodnie z rygorystycznymi normami i ponad 200 kontrolami jakości , może działać w najtrudniejszych warunkach, od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Index wydajności (TOPS) | 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.2GHz, 30MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 192 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 5.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0, wsparcie dla RAID 1/0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX PRO 2000 8GB (Blackwell) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 5 + 1x Thunderbolt 4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2x USB-A (USB 3.2 Gen 2), 2x Thunderbolt™ 5, 1x Thunderbolt™ 4, 1x HDMI® 2.1, do 8K/60Hz1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5 mm)1x Ethernet (2,5 GbE RJ-45) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Sieć LAN | 2,5 GbE |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Pojemność baterii (Wh) | 99,9Wh Litowo-jonowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium (góra), Aluminium (dół) |
| Wymiary (cm) | 36,2 x 25,2 x 1,58 / 2,09 (przód / tył), 2,98 cm |
| Waga (kg) | 2,54 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart SD Express 8.0, ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, Kensington Nano Security slot |
| Certyfikaty | ISV Certifications, ENERGY STAR® certified, EPEAT Gold, norma odporności obudowy MIL-STD-810H, TCO Certified 9.0, RoHS compliant |
| Pełna nazwa | Laptop Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQ0005PB 16'' 1920x1200 100% sRGB / Intel Core Ultra 7 255HX / 32GB / 1TB NVMe / NVIDIA® RTX PRO 2000 / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










