Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 7 21WN009DPB 14" (1920x1200) / Intel Core Ultra 5 325 / 32GB LPDDR5X / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

Graphics
Opis

Wydajny laptop biznesowy
Laptop Lenovo ThinkPad T14 w wersji Gen 7 korzysta już z procesorów Intel Core Ultra (seria 3), które wnoszą zauważalny skok jakościowy w codziennej pracy.Model ThinkPad T14 Gen 7 zapewnia wysoką moc obliczeniową, szybkie moduły LPDDR5X, dysk M.2 2280 NVMe oraz łączność Wi‑Fi 7, dzięki czemu bez trudu obsłuży nawet bardzo wymagające aplikacje.
Administratorzy IT zyskują wygodne narzędzia do zdalnego wdrażania i zarządzania, a użytkownicy końcowi — dodatkową warstwę ochrony dzięki technologii Intel vPro®
Bezpieczeństwo i komfort
Lenovo ThinkPad T14 Gen 7 wyposażony jest w szereg funkcjonalności podnoszących komfort pracy i bezpieczeństwo użytkowników. Laptop wyposażony jest w zintegrowany system autoryzacji biometrycznej, który obejmuje czytnik linii papilarnych oraz kamerę IR (Windows Hello) do rozpoznawania twarzy, zapewniając dwustopniową weryfikację tożsamości. Dodatkowo, laptop posiada podświetlaną klawiaturę, nowy klawisz Windows Co-Pilot oraz przeniesione na boki głośniki, które zapewniają lepszą jakość dźwięku.Laptop z ekranem zdrowym dla oczu
Jeśli codziennie spędzasz godziny na laptopie, potrzebujesz takiego, który nie męczy oczu. ThinkPad T14 Gen 7 oferuje wiele opcji wyświetlania, w tym między innymi zaawansowany ekran OLED 2.8K (2880×1800) z częstotliwością odświeżania 120 Hz, zapewniając żywe kolory i wysoką jakość obrazu. Dla tych, którzy preferują matryce o niższej rozdzielczości, dostępny jest klasyczny wyświetlacz WUXGA (1920x1200) z jasnością 400 cd/m². Ponadto większość wyświetlaczy ma certyfikaty dotyczące niskiego poziomu niebieskiego światła, które pomagają zapobiegać zmęczeniu oczu. A dzięki węższym ramkom i wysokiemu stosunkowi ekranu do obudowy wszyscy z pewnością docenią dodatkową powierzchnię ekranu w tym urządzeniu.Wydajny i produktywny notebook
Lenovo T14 Gen 7 to seria laptopów kompaktowych cechująca się długim podtrzymaniem pracy w podróży, gdy przebywamy z dala od gniazdka elektrycznego, czas pracy na baterii wynosi nawet 19 godzin!. Błyskawiczna sieć Wi-Fi zapewnia dostęp do Internetu, gdy dostępny jest zasięg sieci bezprzewodowej — ale jeśli jesteś poza zasięgiem, możesz też łączyć się z Internetem, tak jak ze smartfona, wybierając konfigurację WWAN*. Dostępne są opcje z modemami 5G (eSIM), co zapewnia szybkie i stabilne połączenia sieciowe. Najnowsze standardy łączności, takie jak Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4 (hardware gotowy na BT 6.0), gwarantują szybkie i niezawodne połączenia bezprzewodowe. Bez względu na to, w jaki sposób prowadzisz swój biznes, zawsze będziesz gotowy do pracy.

Sprawdza się każdego dnia, w każdych warunkach
Ikoniczny wręcz ThinkPad to przede wszystkim synonim wytrzymałości - laptop posiada certyfikat MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić równowagę między niezawodnością a trwałością naszych laptopów ThinkPad. ThinkPady T14 testowane są według 12 standardów i ponad 200 kontroli jakości, aby upewnić się, że działają w ekstremalnych warunkach. Testy te obejmują trudne zmienne, takie jak arktyczna dzicz i pustynne burze piaskowe, w tym temperaturę, ciśnienie, wilgotność, wibracje i inne.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 325 |
| Index wydajności (TOPS) | do 47 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5X-6800 (LPCAMM2) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 5.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x USB-A (USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 3.2 Gen 1), 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4), 1x HDMI® 2.1, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji modemu 4G |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 16 hr @250nitów (MobileMark® 30) |
| Pojemność baterii (Wh) | 60 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Materiał wykonania obudowy | Poliwęglan i włókno węglowe |
| Wymiary (cm) | 31,36 x 22,17 x 1,13/1,58 |
| Waga (kg) | 1.27 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Zasilacz 65W USB-C® (3-pin), ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.1, Dolby Atmos®, TPM 2.0, Trackpoint, Kensington Nano Security Slot |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H, ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified 10.0 |
| Pełna nazwa | Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 7 21WN009DPB 14" (1920x1200) / Intel Core Ultra 5 325 / 32GB LPDDR5X / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










