Lenovo ThinkPad P16v Gen 3 21RS000SPB 16'' 1920x1200 / Intel Core Ultra 7 255H / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / NVIDIA RTX PRO 2000 8GB / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Opis

Laptop dla twórców
Stworzony z myślą o twórcach i profesjonalistach, którzy wymagają wydajności w podróży i prawdziwej wartości, Lenovo ThinkPad P16v Gen 3 (16″ Intel) łączy w sobie moc wysokiej klasy stacji roboczej z prawdziwą mobilnością i przystępną ceną. Wyposażona w Intel vPro® z procesorem Intel® Core™ Ultra, a także opcję dyskretnej lub zintegrowanej grafiki, w oszałamiającej, całkowicie nowej obudowie, ta stylowa mobilna stacja robocza zapewnia. A nawet więcej.Odporny na trudy pracy
Dzięki ogromnej ilości ultraszybkiej pamięci i pamięci masowej, a także szeregowi szybkich portów i doskonałej łączności, ThinkPad P16v (16″ Intel) zapewnia moc i wydajność do pracy z dowolnego miejsca. A gdy trzeba przyspieszyć pracę do maksimum, tryb Ultra Performance Mode pozwala wykonać najbardziej zasobożerne zadania.Laptop z normami militarnymi
Podobnie jak wszystkie laptopy ThinkPad mobilna stacja robocza P16v Gen 3 została przetestowana zgodnie z 12 wojskowymi kryteriami i przeszła ponad 200 kontroli jakości, aby zagwarantować jej działanie w ekstremalnych warunkach.Twórz tak jak lubisz
Dzięki różnym certyfikatom niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), w tym Adobe® Premier Pro®, 3ds Max® i HyperWorks®, ThinkPad P16v (16″ Intel) płynnie uruchamia aplikacje zoptymalizowane pod kątem obciążeń, niezależnie od miejsca pracy. Posiada również zaawansowane chłodzenie z wlotem klawiatury i tylnym podwójnym wentylatorem termicznym, który zapewnia maksymalną wydajność przy dużych obciążeniach i łatwą wielozadaniowość.

Zaawansowana ochrona danych
Każdy ThinkPad jest chroniony przez ThinkShield. Pakiet sprzętowych i programowych rozwiązań zabezpieczających obejmuje zintegrowany czytnik linii papilarnych do łatwego logowania oraz samonaprawiający się BIOS, który może przywrócić wcześniejsze ustawienia systemu.Opcjonalny wyświetlacz z odwzorowaniem barw 100% DCI-P3
Dzięki proporcjom 16:10 i różnym opcjom, w tym wysokowydajnym i fabrycznie skalibrowanym kolorystycznie wyświetlaczom, a także ekranowi dotykowemu, ThinkPad P16v (16″ Intel) można skonfigurować tak, aby oferował maksymalną widoczność i przejrzystość. Ta mobilna stacja robocza posiada również pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę z blokiem numerycznym i szerokim gładzikiem. Możesz także zdecydować się na hybrydową kamerę internetową 5 MP + podczerwień, aby ulepszyć połączenia konferencyjne i zamknąć przesłonę prywatności, gdy nie jesteś na spotkaniu.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 255H |
| Index wydajności (TOPS) | 13 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 96 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500 nitów, powłoka antyodblaskowa, 100% sRGB, 60 Hz, niski pobór mocy, Eyesafe, TÜV Low Blue Light |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX PRO 2000 8GB (Blackwell) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2x Thunderbolt™ 4 , 2x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), 1x HDMI® 2.1, do 8K/60Hz, 1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5 mm), 1x Ethernet (GbE RJ-45), 1x czytnik kart SD Express 7.0, 1x Zamek zabezpieczający |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 9h |
| Pojemność baterii (Wh) | 90 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium (góra), PC-ABS (dół) |
| Wymiary (cm) | 36,15 x 24,86 x 1,28 / 1,95 (przód / tył), 2,63 (maks.) cm |
| Waga (kg) | 2,1 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Czytnik kart, Możliwość stworzenia macierzy RAID na dwóch dyskach M.2 NVMe (0/1) |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Camera privacy shutter, kamera 5MP IR z sensorem obecności |
| Certyfikaty | Certyfikat TCO, EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0. RoHS-compliant, MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P16v Gen 3 21RS000SPB 16'' 1920x1200 / Intel Core Ultra 7 255H / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / NVIDIA RTX PRO 2000 8GB / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










