Lenovo ThinkPad T16 Gen 3 21MN004CPB 16" (1920x1200) / Intel Core Ultra 7 155U / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Opis

Szybki i wydajny laptop 16 cali
Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 3, wyposażono w procesor nowej generacji - nawet Intel Core Ultra 7 165H. Jednostka oferuje wysoką wydajność, szybką pamięć DDR5, pamięć masową i łączność nawet WiFi7 i 5G — poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Dodatkowo w części modeli możemy liczyć na bardzo wydajne karty graficzne Intel® Arc Graphics. Administratorzy IT doceniają wygodę zdalnego wdrażania i zarządzania, podczas gdy każdy może korzystać z dodatkowych zabezpieczeń dzięki technologii Intel vPro®.Zabezpieczenie danych
Biometria chroni laptopa ThinkPad T16 Gen 3, od opcjonalnego czytnika linii papilarnych po oprogramowanie do rozpoznawania twarzy z opcjonalną kamerą na podczerwień. ThinkShield, kompleksowy pakiet rozwiązań zabezpieczających, oferuje dyskretny moduł Trusted Platform Module (dTPM) do ochrony krytycznych danych za pomocą szyfrowania. Ponadto oparta na sztucznej inteligencji Intel® Hardware Shield pomaga zapobiegać atakom i bronić się przed nimi.Laptop z ekranem zdrowym dla oczu
Jeśli chodzi o dźwięk i obraz, ThinkPad T16 Gen 3 zdecydowanie się wyróżnia. Urządzenie posiada różne warianty wyświetlacza 16", w tym ekran OLED o rozdzielczości (3840x2400), 400 nitów, z odwzorowaniem barw 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision® i certyfikowaną technologią Eyesafe® świadczącą o zmniejszonym poziomie emisji światła niebieskiego. Dodatkowo, każdy wyświetlacz ma współczynnik proporcji 16:10 ze zwiększoną powierzchnią ekranu w pionie, co poprawia produktywność i zmniejsza przestoje. Laptop jest również wyposażony w technologię redukcji szumów Dolby Audio™ i Dolby Voice® AI.Wydajny i produktywny notebook
Wyposażony w procesory Intel® Core ™ Ultra, Lenovo ThinkPad T16 Gen 3 (16″ Intel) wykorzystuje produktywność opartą na sztucznej inteligencji, jak nigdy dotąd. Ciesz się zoptymalizowaną wydajnością dzięki dedykowanym silnikom AI. Nowa klawiatura ThinkPad posiada dotykowe znaczniki, które pomagają osobom niedowidzącym znaleźć właściwe klawisze, a także większe szybkie menu TrackPad i TrackPoint. Ułatwiliśmy naprawę systemu za pomocą części wymienianych przez klienta (CRU), nawet bez wiedzy technicznej. Aby ułatwić konserwację i możliwość samodzielnego serwisowania, ten laptop może pochwalić się wiodącym w branży wynikiem 9/10 w skali naprawy iFixit. Oznacza to, że możesz zaufać naszym usługom wsparcia, które pomogą utrzymać Twój system i firmę w dobrym stanie.

Sprawdza się każdego dnia, w każdych warunkach
Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić równowagę między niezawodnością a trwałością naszych laptopów ThinkPad. Testujemy według 12 standardów i ponad 200 kontroli jakości, aby upewnić się, że działają w ekstremalnych warunkach. Testy te obejmują trudne zmienne, takie jak arktyczna dzicz i pustynne burze piaskowe, w tym temperaturę, ciśnienie, wilgotność, wibracje i inne.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 155U |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x USB 3.2 Gen 1 | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) | 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) | 1x HDMI®, up to 4K/60Hz | 1x Ethernet (RJ-45) | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11.3 h (MobileMark® 25: @250nits) |
| Pojemność baterii (Wh) | 52.5 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | kompozyt z włóknem węglowym |
| Wymiary (cm) | 35.97 x 25.08 x 19.64 cm |
| Waga (kg) | 1.66 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz, Zasilacz 65W USB-C |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.0, TPM 2.0, Trackpoint, Kensington Nano Security Slot |
| Certyfikaty | EPEAT™ Gold Registered, ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 6, ErP Lot 26, TCO Certified 9.0, RoHS compliant, MIL-STD-810H military test passed, RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad T16 Gen 3 21MN004CPB 16" (1920x1200) / Intel Core Ultra 7 155U / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










