Lenovo V15 82NB003NPB 15.6" FHD IPS / i5-10210U / 8GB RAM / 256GB SSD M.2 NVMe / Intel UHD Graphics / W10 Pro / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i5-10210U | 8GB | 256GB | Intel UHD | W10 Pro |
Opis

Gdy liczy się skuteczność
Lenovo V15 o przekątnej 15,6 cala jest jak menedżer biura, który sprawnie realizuje codzienne zadania. Sprzyja wydajnej pracy i chroni dane, a jego smuklejsza, mniejsza konstrukcja i węższa ramka po bokach podkreśla Twój profesjonalny wizerunek przy biurku oraz wszędzie tam, gdzie chcesz go używać.Płynna praca i bezpieczne dane
Opcje dwóch dysków i dedykowanej grafiki NVIDIA® w laptopie V15 sprzyjają efektywnej pracy, a wbudowane oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM) 2.0 zabezpiecza efekty Twojej pracy, szyfrując dane oraz hasła.Przyjemnie popatrzeć
Nowoczesny design tego laptopa nadaje mu wysokiej klasy wygląd i styl, a smukła konstrukcja doskonale sprawdza się w drodze. Opcjonalny wyświetlacz FHD (1920 x 1080) o przekątnej 15,6” prezentuje żywe kolory i ostry obraz, który sprawia jeszcze lepsze wrażenie dzięki węższej ramce po bokach.Sprawdzona niezawodność
Niezawodność i trwałość tego laptopa sprawdziliśmy w ośmiu rodzajach ekstremalnych warunków. Poddaliśmy go też testom odporności na wstrząsy i wibracje oraz próbom klawiatury i zawiasów, odporności panelu na zarysowania, temperatury działania i ciśnienia. Dlatego wiemy, że da sobie radę w każdych warunkach, w których przyjdzie mu pracować.

Windows 11 Pro - przeznaczony do pracy hybrydowej
Darmowa aktualizacja do Windows 11 Pro. Najbardziej wydajna i bezpieczna wersja systemu Windows, ale prosta dla działu IT. Mniej hałasu, bałaganu i chaosu. Firma Microsoft na nowo wyobraziła sobie, jak komputer powinien pracować dla Ciebie i z Tobą. Windows 11 na nowo definiuje produktywność.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-10210U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 20 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS / WVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% gamy barw NTSC |
| Kamera | kamera 720p z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 1x USB 2.0 | 2x USB 3.2 Gen 1 | 1x HDMI 1.4b | 1x Card reader | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) | 1x Power connector |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 9h |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | Litowo-polimerowa 35Wh |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Kolor obudowy | grafit |
| Wymiary (cm) | 36,22 x 25,15 x 1,99 cm |
| Waga (kg) | 1,85 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 2 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | czytnik kart pamięci 4-in-1, Dolby Audio™, kąt rozwarcia matrycy to 180 stopni |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, bateria 35 Wh, Camera privacy shutter |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Lenovo V15 82NB003NPB 15.6" FHD IPS / i5-10210U / 8GB RAM / 256GB SSD M.2 NVMe / Intel UHD Graphics / W10 Pro / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










