Macierz NetApp EF600 / 2xkontroler / 6x1900GB NVMe / 16x32Gb FC / 3 lata gwarancji NBD
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Macierz NetApp EF600
Macierz EF600 jest najnowszym modelem macierzy All-Flash z rodziny E-series. Jako pierwsza w tej rodzinie wprowadza technologię NVMe.Cechuje ją bardzo wydajna architektura zarówno dla ruchu typu random jak i sekwencyjnego.
NetApp EF600 jest macierzą blokową pozwalającą na podłączenie do serwerów za pomocą portów i protokołów:
– 32Gb Fibre Channel (także NVME ove Fibre Channel)
– 100Gb NVMe over InfiniBand oraz RoCE
Fakty o macierzy:
- dostępne w obudowie 2U na 24 dyski i kontrolery
- wsparcie dla FC, NVMe
- skalowalność do 24 dysków
- skalowalność wydajności do 2 000 000 IOPs oraz 44GBps przepustowości
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna liczba dysków (pierwsza półka) | 24 (2,5 cala) |
| Możliwość rozbudowy półek | Brak (planowana w przyszłości) |
| Maksymalna liczba dysków | 24 dyski (planowana możliwość rozszerzenia w przyszłości) |
| Typ zainstalowanych dysków | NVMe |
| Liczba zainstalowanych dysków | 6 |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 1900GB |
| Rodzaj wspieranych dysków | NVMe |
| Pojemności wspieranych dysków | 1.9TB, 3.8TB, 7.6TB, 15.3TB |
| Przepustowość maksymalna | do 2 000 000 IOPS |
| Średnie opóźnienie | <100µs up to 200,000 4K random write IOPS / <100µs up to 300,000 4K random read IOPS / <260µs up to 2,000,000 4K random read IOPS |
| Maksymalna pojemność surowa | 367 TB (24x15,3TB) |
| Liczba zainstalowanych kontrolerów | 2 |
| Cache | 32GB |
| Interfejsy standardowe | 16 szt. FC 32GB Optyczne |
| Możliwości rozbudowy interfejsów | 4 porty 200Gb NVMe/IB NVMe/RoCE, 4 porty 200Gb iSER/IB, 8 portów 100Gb NVMe/IB NVMe.RoCE, 8 portów 100Gb iSER/IB, SRP/IB, 16 portów 32 Gb NVMe/FC, 16 portów 32Gb SCSI FC |
| Obsługiwane protokoły | FC, NVMe |
| Maksymalna liczba hostów/partycji: | 512 |
| Maksymalna liczba woluminów | 2048 |
| Maksymalna pojemność DDP per system | 6PB |
| Maksymalna wielkość woluminu DDP: | 2PB |
| Maksymalna liczba kopii migawkowych: | 2048 |
| Thinprovisioning | Tak |
| Funkcjonalności woluminu | Dynamiczne rozszerzanie woluminów, dynamiczna migracja wielkości segmentu, dynamiczne powiększenie wielkości grup DDP i RAID, dynamiczna migracja poziomu RAID (dla 0,1,5,6 i 10) |
| Integracja aplikacji | Obsługa wtyczek: Microsoft, Splunk, VMware |
| Zarządzanie | Graficzny interfejs administracyjny – SANtricity System Manager (z RESTful API) |
| Bezpieczeństwo | DDP, Skanowanie nośników i sprawdzanie poziomu redundancji, Data Assurance (T10 PI), Kopia lustrzana pamięci cache, Bezprzerwowa aktualizacja oprogramowania, Proaktywny monitoring nośnika z automatyczną ewakuacją danych, |
| Integralność danych | Automatyczne wykrywanie oraz odbudowa nośników, Śledzenie i raportowanie cyklu „zużycia” nośników SSD, Bezprzerwowa aktualizacja oprogramowania dysków, Automatyczne balansowanie obciążenia kontrolerów |
| Oprogramowanie w cenie | SANtricity Volume copy, SANtricity thin provisioning, SANtricity Snapshot Copies, SANtricity Cloud Connector, Volume workload tags, Zmiana protokołu obsługiwanego przez macierz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell SUSE Linux Enterprise Server, Red Hat Enterprise Linux, Microsoft Windows Server (FC) |
| Pełna nazwa | Macierz NetApp EF600 / 2xkontroler / 6x1900GB NVMe / 16x32Gb FC / 3 lata gwarancji NBD |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










