Opinie o Nas
Wybierz parametry
Producent
Maksymalna liczba dysków (pierwsza półka)
Typ zainstalowanych dysków
Liczba zainstalowanych dysków
Pojemność zainstalowanych dysków
Rodzaj wspieranych dysków
Liczba zainstalowanych kontrolerów
Obsługiwane protokoły
Maksymalna liczba hostów/partycji:
Maksymalna liczba woluminów
Maksymalna pojemność DDP per system
Maksymalna wielkość woluminu DDP:
Maksymalny rozmiar woluminu RAID
Maksymalna liczba kopii migawkowych:
Maksymalna liczba kopii lustrzanych
Thinprovisioning
Cena
  • od
    do
Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .

NetApp Inc 

NetApp inc, znana wcześniej jako Network Applicance Inc jest firmą amerykańską specjalizującą się w rozwiązaniach do obsługi i przechowywania danych. Firma powstała w 1992 roku i jest na świecie liderem innowacyjnych rozwiązań związanych z wykorzystaniem systemów dyskowych. W USA jest na pierwszym miejscu pod względem ilości sprzedawanych macierzy dyskowych. Systemy magazynowania danych NetApp® serii E i EF-Series mają ponad 1 mln instalacji na całym świecie! Firma ta od wielu  lat jest już dostępna na polskim rynku, gdzie stale umacnia swoją pozycję. W 2019 roku zajęła pierwsze miejsce w Polsce w rankingu sprzedaży macierzy All Flash, a Gartner nominował ją jako  #1 w rankingu macierzy podstawowych.

Portfolio NetApp oferuje następujące typy rozwiązań:

  • Macierz blokowe – seria E i EF
  • Macierze blokowo- plikowe – seria FAS i AFF
  • Rozwiązania Hiperkonwergentne - HCI

Program Demo Jedyny koszt wypożyczenia jaki ponosi uczestnik programu demo to koszt odesłania urządzenia przesyłką kurierską. Samo wypożyczenie oraz konsultacje są całkowiecie bezpłatne.

Program NetApp demo, wypożycz macierz na testy

Będąc Gold Partnerem NetApp, jesteśmy pewni, że sprzęt spełni Państwa oczekiwania.

Z tego powodu, oferujemy program wypożyczenia macierzy na bezpłatne testy, dzięki którym można sprawdzić macierz we własnym środowisku.

 


Dla kogo?

Program testowy przeznaczony jest dla potencjalnych Klientów Laphrad.pl zainteresowanych funkcjonalnością macierzy NetApp.

Na jak długo?

Standardowy okres testowy wynosi 14 dni. W uzasadnionych przypadkach może być przedłużony.

Jaki model?

Dostępnych jest kilka modeli o różnej konfiguracji. Po ustaleniu indywidualnych potrzeb dobieramy odpowiedni model oraz najbliższy wolny termin wypożyczenia. 

Jaki jest koszt wypożyczenia?

Samo wypożyczenie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do zakupu. Wypożyczający po przetestowaniu odsyła jedynie macierz na własny koszt.

 

 

Hardsoft-Telekom jest autoryzowanym GOLD partnerem NetApp

Zatrudniamy osoby z certyfikatami handlowymi i technicznymi dotyczącymi produktów NetApp. Wysoki status partnerski świadczy o naszych umiejętnościach technicznych oraz umożliwia uzyskanie atrakcyjnych cen u Producenta.

Możemy pochwalić się wdrożeniami, których referencje znajdują się na oficjalnych stronach NetAppa: https://customers-ssr.netapp.com/en/ztm-metrocluster-case-study/Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl