Komputer HP EliteDesk 8 G1i SFF A55S2ET / Intel Core Ultra 7 265 / 16GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / Intel Graphics / DVD / W11Pro
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

Graphics
towar niedostępny
Opis

Wzmacniacz produktywności
Nadążaj za zmieniającymi się potrzebami swojej firmy. Bardzo wydajny komputer HP EliteDesk 8 zapewnia mocne zabezpieczenia, świetne narzędzia dla administratorów zarządzających flotom komputerów i wysoką wydajność. Skalowalna architektura i opcje łączności pozwalają maksymalnie wykorzystać tę inwestycję – teraz i w przyszłości. Wyposażony w najnowsze procesory z pod znaku Intel Core Ultra (seria 2), zapewnia wydajność dla nawet najtrudniejszych zadań. Uzyskaj wyjątkowe połączenie wydajności, łączności i szybkości z procesorem Intel, który umożliwia szybkie i niezawodne uruchamianie, tworzenie i łączenie.Bezpieczeństwo danych
Zachowaj spokój dzięki komputerowi, który spełnia standardy MIL-STD 810 i przeszedł 120 000 godzin wszechstronnych testów HP Total Test Process. Zmniejsz liczbę cząstek lotnych za pomocą opcjonalnego filtra przeciwpyłowego, który pomaga przedłużyć żywotność komputera.Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia pakiet oprogramowania HP Wolf Pro Security Edition ze wstępnie skonfigurowaną ochroną komputera klasy korporacyjnej dla małych i średnich firm. Utrzymuj wysoką produktywność i skracaj czas przestojów dzięki w pełni zintegrowanym i zautomatyzowanym funkcjom ekosystemu oprogramowania wewnętrznego HP BIOSphere Gen6. Twoje komputery mają dodatkową ochronę dzięki automatycznym aktualizacjom i kontrolom bezpieczeństwa.


Ekscytująca wydajność
Szybko zarządzaj dużymi projektami w wielu aplikacjach jednocześnie dzięki dynamicznej wydajności najnowszego procesora Intel®, szybkiej pamięci masowej SSD i pamięci DDR5. Zachowaj wszystkie swoje procesy robocze w zasięgu wzroku dzięki możliwości podłączenia do ośmiu monitorów za pomocą opcjonalnego portu wideo Flex oraz opcjonalnych, wysokiej klasy układów graficznych NVIDIA® GeForce® RTX 3070, które są gotowe do realizacji projektów VR.Komunikacja właśnie stała się o wiele przyjemniejsza
Opcjonalna, bardzo szybka komunikacja bezprzewodowa WiFi-7 oraz port Ethernet zapewnią Ci błyskawiczny dostęp do danych firmowych i sieci Internet. Porty wideo obsługujące do trzech monitorów pozwalają zwiększyć produktywność i poradzić sobie z różnymi procesami pracy. Zestaw HP Manageability Integration Kit pomaga przyspieszyć tworzenie obrazów i zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami za pomocą programu Microsoft System Center Configuration Manager.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265 |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Układ NPU | 13 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core™ Ultra 7 265 (maks. 5,3 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 30 MB L3 pamięci podręcznej, 20 rdzeni, 20 wątków) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 3 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolnych) x PCIe 4.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x4 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x4 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 3 (całkowity) / 2 (wolne) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 2 |
| Port USB 2.0 | 3 |
| Port USB 3.x | 6 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1x 1000/100 |
| Dodatkowe informacje o portach | 2 porty USB-A o przepustowości 5 Gb/s; 1 port HDMI 2.1; 1 port RJ-45; 1 wejście/wyjście audio; 1 złącze zasilania; 3 porty USB-A o przepustowości 480 Mb/s; 2 złącza DisplayPort™ 2.1 |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.4 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Small Form Factor (SFF) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Wymiary (cm) | 20 x 49,9 x 39,4 cm |
| Waga (kg) | 4,7 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 280 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | HP Wolf Security for Business zawiera: HP Sure Start i HP Secure Erase ; HP Sure Admin ; HP Sure Click ; HP Sure Run ; HP Sure Sense ; HP Sure Recover ; HP Sure Start ; HP Tamper Lock ; Obsługa zabezpieczenia Secured-core; Absolute Persistence Module ; HP |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | TPM 2.0 |
| Zastosowane technologie | Intel® Q870 |
| Certyfikaty | TCO Certified, Certyfikat ENERGY STAR®, Certyfikat EPEAT® z Climate+ |
| W zestawie | Klawiatura i mysz przewodowa HP 125 v2 |
| Pełna nazwa | Komputer HP EliteDesk 8 G1i SFF A55S2ET / Intel Core Ultra 7 265 / 16GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / Intel Graphics / DVD / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











