Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21ST0045PB 16" 1920x1200 / AMD Ryzen 5 220 / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / AMD Radeon 740M / W11 Pro
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Radeon 740M
Opis

Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3
Laptop ThinkPad E16 Gen 3 zaskakuje wydajnością dzięki procesorowi AMD Ryzen - nawet AMD Ryzen™ 7 250, pamięci RAM DDR5 (5600 MHz) o pojemności do 64 GB i dyskowi SSD NVMe do 2 TB. Ten biznesowy laptop ThinkPad E16 3. generacji charakteryzują się ekranem o podświetleniu 300 nitów oraz opcjonalnej matrycy z odwzorowaniem barw na poziomie 45% gamy NTSC. Laptopy są także dostępne z bateriami 48Whr lub 64Whr (nawet 14 godzin pracy na baterii), które zapewniają możliwość wyboru pomiędzy lekką mobilnością, a znacznie wydłużonym czasem pracy baterii.100% przenośny i elastyczny
Oprócz wielu portów, w tym USB 4 i HDMI 2.1 uzyskasz doskonałą czystość dźwięku dzięki Dolby Atmos®, audio by HARMAN. Przeprojektowana klawiatura ThinkPad zawiera teraz znaczniki dotykowe na najpopularniejszych klawiszach, ułatwiające ich wykrywanie, a także brajlowską diodę LED, która ułatwia wskazanie lokalizacji portu ładowania. Opcjonalny czytnik linii papilarnych jest sparowany z przyciskiem zasilania, co ułatwia obsługę. Kultowy czerwony TrackPoint nadal umożliwia nawigację — ale dwukrotnym dotknięciem otwiera konfigurowalne szybkie menu TrackPoint w celu optymalizacji ustawień audio-wideo.Notebook z ekranem zdrowym dla oczu
ThinkPad E16 Gen 3 od Lenovo oferuje nawet opcjonalną matrycę dotykową 16” WUXGA (1920x1200) IPS, 300nitów, 45% NTSC. Będziesz cieszyć się żywym obrazem, ostrymi kontrastami bez negatywnego wpływu na żywotność baterii. Niezależnie od tego, czy prowadzisz telekonferencję, czy oglądasz wideo, z pewnością docenisz przyszłość doskonałości wizualnej. Ekran posiada certyfikację Eyesafe® Certified 2.0, czyli niski współczynnik światła niebieskiego, które ma negatywny wpływ na nasz wzrok.

Sprawdza się każdego dnia, w każdych warunkach
Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H amerykańskiego Departamentu Obrony, aby zapewnić równowagę między niezawodnością i trwałością każdego ThinkPada. Przetestowany pod kątem 12 rygorystycznych standardów i ponad 200 kontroli jakości , laptop biznesowy ThinkPad E16 3. generacji będzie działał nawet w najtrudniejszych warunkach, od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe. Jeśli chodzi o produktywność i łączność w podróży, laptop ThinkPad E16 nie ma sobie równych. Wiele portów, w tym USB-C i HDMI, umożliwia podłączenie do urządzeń i danych niezbędnych do pracy.Prosty w użyciu i bezpieczny
Pasek komunikacyjny, umieszczony jest w górnej części wyświetlacza, co ułatwia otwieranie laptopa, mieści maksymalnie dwie kamery, jeśli wybierzesz opcję podczerwieni, oraz osłonę prywatności kamery internetowej. Dodatkowo dwa mikrofony z redukcją szumów w połączeniu z Dolby Audio™ zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe. Podsumowując Lenovo ThinkPad E16 jest wyposażony w mocne procesory AMD Ryzen lub Intel Core Ultra, najnowocześniejszą zintegrowaną grafikę, do 64 GB pamięci RAM i nawet 2 TB pamięci masowej oraz dodatkowe gniazdo M.2 do późniejszej rozbudowy. Czego chcieć więcej?
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 220 |
| Więcej informacji o procesorze | AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Interfejs drugiego dysku | M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% |
| Kamera | kamera 1080p IR (Windows Hello) |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitów, powłoka antyodblaskowa, 45% NTSC |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon 740M Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x USB-A (USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 3.2 Gen 2), 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), 1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz, 1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5 mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 2x2) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14,75h (MobileMark® 25 @250nits) |
| Pojemność baterii (Wh) | 64 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium (góra), Aluminium (dół) |
| Wymiary (cm) | 35,6 x 24,9 x 1,01/1,70 (przód/tył), 2,11 (maks.) cm |
| Waga (kg) | 1,71 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz, Zasilacz 65W USB-C |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.1, TPM 2.0, Trackpoint, Kensington Nano Security Slot |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 9.0, Zarejestrowany certyfikat EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, Zgodny z RoHS, Certyfikat TCO 10.0 |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21ST0045PB 16" 1920x1200 / AMD Ryzen 5 220 / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / AMD Radeon 740M / W11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










